SERİ İLAN EKLE
Sizde seri ilanınızı sitemize ekliyebilirsiniz.

Havadan görünüm...
Bu Da Geçer Ya Huu!...       Isınmak İçin Eylem Yaptılar       TOKİ Sakinleri Dertli       Ankara’nın Gurur Günü       BELMEK’ten Yılsonu Sergisi       Kazan’da Otokros Heyecanı       SBS ve YGS’ye Hazırlık Kursu      
Kazan Haber
Kızılcahamam Buluşması
05.09.2010 - 12:28
Kazan Belediye Başkan Yardımcısı Beyhan Sarı Kızılcahamamlılar için iftar yemeği verdi. Davete çok sayıda milletvekili ve belediye başkanı katıldı.


 

 

Kızılcahamam ve Köyleri Kültür Dayanışma Yardımlaşma Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği Başkanı ve Kazan Belediye Başkan Yardımcısı Beyhan Sarı her yıl geleneksel hale getirdiği İftar yemeğini bu yıl Kazan Kumpınar Sosyal Tesislerinde verdi.
 
 
 
 
İftara eski Milletvekilleri Eyüp Sanay, Mehmet Arslan, Osman Işık, Kazan Kaymakamı Veysel Beyru, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Arslanoglu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Kızılcahamam AK Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, ESYAV Başkanı Ömer Faruk Altınordu, Ankaralılar Federasyonu Başkanı Celalettin Uludağ, Çamlıdere Dernekler Birliği Başkanı Yusuf Sarışen ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
 
 
 
 
İftar yemeğinde açılış konuşmasını yapan dernek Başkanı Beyhan Sarı Çamlıdere - Kazan -Kızılcahamam’ın bir bütün oluşturduğunu ve birbirinden hiçbir farkları olmadığını söyledi. Eski dönemlerde “Yabanabad” olarak adlandırılan Çamlıdere - Kazan - Kızılcahamam üçlemesinin aynı özellikleri taşıyan ve birbirlerinin ayrılmaz parçası olan bir bütün olduğunu vurgulayan Sarı, “birlik, beraberlik, dayanışma, örf, adet ve geleneklerimizi yaşatmalıyız. Siyaseti bir kenara bırakarak, bölgemizden belli yerlere gelmiş kendisini yetiştirmiş siyasetçilerimizin önünü açalım. Siyasette var olursak bürokraside var oluruz, iş dünyasında var oluruz, ev sahibi değil söz sahibi oluruz” dedi. 
  
Yemekte ayrıca Kızılcahamam köylerine katkılarından dolayı Belediye Başkanı Lokman Ertürk’e bir plaket verildi.   
KAYNAK: KAZAN KENTHABER
Bu yazıyı : 1976 kişi okudu.
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder  Yazdır
Yorumlar
Yorumlayan: Ankaralılar Dernegi ÜYELERİ Tarih: 05.09.2010 - 22:06
Temsilde Adelet
Lokman Başkanımıza veKızılcahamamlılar Dernegi Genel Başkanımız Beyhan Başkanımıza teşekkürler biliktelik böyle olur Bölgemiz adına bu iki isme dikkat daha cok güzel görevlerde güzel hizmetlerde bulunacaklar emirlerindeyiz Allah yolunuzu daim etsin.
 Sayfalar : 1
Bu Da Geçer Ya Huu!......
Dervişin biri, uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra bir köye ulaşır. ...
Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
USD : (A) 2.1380 (S) 2.1530
Euro : (A) 2.9430 (S) 2.9630
Bu Da Geçer Ya Huu!...
Dervişin biri, uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra bir köye ulaşır. ...
’Bu yazının muhatabı benim.’
Isınmak İçin Eylem Yaptılar
Başarılı Üretici Ödüllendirildi
TOKİ Sakinleri Dertli
Ankara’nın Gurur Günü
Hayırdır, seçim mi var?
Muhalefet Partilerinin İlçe Başkanlıklarındaki hareketlilik vatandaşların dikkatinden kaçmadı. ...
Amigonun Büfesini Soydular
Sonsuz Teşekkürler
Halkın ekmeği gitti
Filenin Sultanı Kazan İlköğretim
Kütüphaneler Haftası Kutlandı
Gökdemir Yeniden Başkan
Validen Üniversite Sözü
Toki’nin 3+1 ve 2+1 Konutları
Şebinkale’den mektup var
Google
Web
www.kazankent.com
KAZAN KENT / KAZAN HABER
Adres: Kazan’da haber deyince akla bu site gelir. Kazan’la ilgili aradığınız her şey bu sitede. Kazan’ın ilk ve tek haber portalı. Kazan’ın kalbi bu sitede atıyor. Tel: 0(312) 814 02 34 Faks: 0(312) 814 02 34

Tasarım: © Akset Bilişim     Ziyaretçiler - Bugün: 84 Toplam: 301616